Menü
Sepetim

Renkli Peçeteler

Renkli Peçeteler

Marka: Festivall Stok Kodu: BFU XX
Doğum günü,özel günlerde ve günlük ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz. Bir paketinde 50 adet bulunmaktadır. Ürünün renkli servis peçetedir. Bu ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Peçete olarak katlaması ve kullanımı rahattır. Servis ve sunumlarınıza şıklık katar. Sto..
30,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: BDN XX
Doğum günü,özel günlerde ve günlük ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz. Bir paketinde 20 adet bulunmaktadır. Ürünün rengi Açık Mavi 'dir. Bu ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Peçete olarak katlaması ve kullanımı rahattır. Servis ve sunumlarınıza şıklık katar. Stokla..
20,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: 1196835
Doğum günü,özel günlerde ve günlük ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz. Bir paketinde 20 adet bulunmaktadır. Ürünün rengi ve teması Açık Mavi Puantiyeli 'dir. Bu ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Peçete olarak katlaması ve kullanımı rahattır. Servis ve sunumlarınıza..
20,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: PRD00000221 XX
Doğum günü,özel günlerde ve günlük ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz. Bir paketinde 20 adet bulunmaktadır. Ürünün rengi Altın (Gold) 'dur. Bu ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Peçete olarak katlaması ve kullanımı rahattır. Servis ve sunumlarınıza şıklık katar. Sto..
20,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: 1196839
Doğum günü,özel günlerde ve günlük ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz. Bir paketinde 20 adet bulunmaktadır. Ürünün rengi Gümüş 'tür. Bu ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Peçete olarak katlaması ve kullanımı rahattır. Servis ve sunumlarınıza şıklık katar. Stoklarımı..
20,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: PRD00000583 XX
Doğum günü,özel günlerde ve günlük ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz. Bir paketinde 20 adet bulunmaktadır. Ürünün rengi ve teması Kırmızı Puantiyeli 'dir. Bu ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Peçete olarak katlaması ve kullanımı rahattır. Servis ve sunumlarınıza ş..
15,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: 1196843
Doğum günü,özel günlerde ve günlük ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz. Bir paketinde 20 adet bulunmaktadır. Ürünün rengi ve teması Kırmızı Siyah Puantiyeli 'dir. Bu ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Peçete olarak katlaması ve kullanımı rahattır. Servis ve sunumları..
20,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: CAV XX
Doğum günü,özel günlerde ve günlük ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz. Bir paketinde 20 adet bulunmaktadır. Ürünün rengi ve teması Kırmızı Zigzag 'dır. Bu ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Peçete olarak katlaması ve kullanımı rahattır. Servis ve sunumlarınıza şıklı..
15,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: PRD00000712 XX
Doğum günü,özel günlerde ve günlük ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz. Bir paketinde 20 adet bulunmaktadır. Ürünün rengi ve teması Lila Puantiyeli 'dir. Bu ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Peçete olarak katlaması ve kullanımı rahattır. Servis ve sunumlarınıza şıkl..
15,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: CAS XX
Doğum günü,özel günlerde ve günlük ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz. Bir paketinde 20 adet bulunmaktadır. Ürünün rengi ve teması Lila Zigzag 'dır. Bu ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Peçete olarak katlaması ve kullanımı rahattır. Servis ve sunumlarınıza şıklık k..
15,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: RC XX
Doğum günü,özel günlerde ve günlük ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz. Bir paketinde 20 adet bulunmaktadır. Ürünün rengi Mavi 'dir. Bu ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Peçete olarak katlaması ve kullanımı rahattır. Servis ve sunumlarınıza şıklık katar. Stoklarımız..
20,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: BMY XX
Doğum günü,özel günlerde ve günlük ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz. Bir paketinde 20 adet bulunmaktadır. Ürünün rengi ve teması Mavi Beyaz Puantiyeli 'dir. Bu ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Peçete olarak katlaması ve kullanımı rahattır. Servis ve sunumlarınız..
15,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: RG XX
Doğum günü,özel günlerde ve günlük ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz. Bir paketinde 20 adet bulunmaktadır. Ürünün rengi Mor 'dur. Bu ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Peçete olarak katlaması ve kullanımı rahattır. Servis ve sunumlarınıza şıklık katar. Stoklarımızd..
20,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: RI XX
Doğum günü,özel günlerde ve günlük ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz. Bir paketinde 20 adet bulunmaktadır. Ürünün rengi Pembe 'dir. Bu ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Peçete olarak katlaması ve kullanımı rahattır. Servis ve sunumlarınıza şıklık katar. Stoklarımı..
17,50TL
Stok Kodu: 1196846
Doğum günü,özel günlerde ve günlük ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz. Bir paketinde 20 adet bulunmaktadır. Ürünün rengi ve teması Pembe Puantiyeli 'dir. Bu ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Peçete olarak katlaması ve kullanımı rahattır. Servis ve sunumlarınıza şık..
20,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: 1196849
Doğum günü,özel günlerde ve günlük ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz. Bir paketinde 20 adet bulunmaktadır. Ürünün rengi ve teması Gri Puantiyeli 'dir. Bu ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Peçete olarak katlaması ve kullanımı rahattır. Servis ve sunumlarınıza şıklı..
20,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: 1196850
Doğum günü,özel günlerde ve günlük ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz. Bir paketinde 20 adet bulunmaktadır. Ürünün rengi ve teması Mor Puantiyeli 'dir. Bu ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Peçete olarak katlaması ve kullanımı rahattır. Servis ve sunumlarınıza şıklı..
20,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: FST00000609 XX
Doğum günü,özel günlerde ve günlük ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz. Bir paketinde 20 adet bulunmaktadır. Ürünün rengi ve teması Şeker Pembe Puantiyeli 'dir. Bu ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Peçete olarak katlaması ve kullanımı rahattır. Servis ve sunumlarını..
15,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: CAU XX
Doğum günü,özel günlerde ve günlük ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz. Bir paketinde 20 adet bulunmaktadır. Ürünün rengi ve teması Şeker Pembe Zigzag 'dır. Bu ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Peçete olarak katlaması ve kullanımı rahattır. Servis ve sunumlarınıza ş..
15,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: RH XX
Doğum günü,özel günlerde ve günlük ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz. Bir paketinde 20 adet bulunmaktadır. Ürünün rengi Siyah 'dır. Bu ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Peçete olarak katlaması ve kullanımı rahattır. Servis ve sunumlarınıza şıklık katar. Stoklarımı..
20,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: CAY XX
Doğum günü,özel günlerde ve günlük ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz. Bir paketinde 20 adet bulunmaktadır. Ürünün rengi ve teması Siyah Puantiyeli 'dir. Bu ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Peçete olarak katlaması ve kullanımı rahattır. Servis ve sunumlarınıza şık..
15,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: CBA XX
Doğum günü,özel günlerde ve günlük ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz. Bir paketinde 20 adet bulunmaktadır. Ürünün rengi ve teması Turkuaz Puantiyeli 'dir. Bu ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Peçete olarak katlaması ve kullanımı rahattır. Servis ve sunumlarınıza ş..
15,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: CAT XX
Doğum günü,özel günlerde ve günlük ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz. Bir paketinde 20 adet bulunmaktadır. Ürünün rengi ve teması Turkuaz Zigzag 'dır. Bu ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Peçete olarak katlaması ve kullanımı rahattır. Servis ve sunumlarınıza şıklı..
15,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: RJ XX
Doğum günü,özel günlerde ve günlük ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz. Bir paketinde 20 adet bulunmaktadır. Ürünün rengi Turuncu 'dur. Bu ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Peçete olarak katlaması ve kullanımı rahattır. Servis ve sunumlarınıza şıklık katar. Stokları..
20,00TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 25 (2 Sayfa)
wp icon