Menü
Sepetim

Şişeler

Şişeler
Marka: Festivall Stok Kodu: PRD00000356
Nikah şekeri, bebek şekeri, söz şekeri, nişan şekeri gibi hediyelik şeker yapımında kullanabilirsiniz. Cam kavanozlarla hediyelik şekerler yapmak çok kolaydır. İster içine renkli kolonya koyun isterseniz de minik şekerler. Dikdörtgen şeklindedir. Cam malzemedir. Mantar kapaklıdır. Stoklarımızdan gön..
4,50TL
Marka: Festivall Stok Kodu: PRD00000361
Nikah şekeri, bebek şekeri, söz şekeri, nişan şekeri gibi hediyelik şeker yapımında kullanabilirsiniz. Cam kavanozlarla hediyelik şekerler yapmak çok kolaydır. İster içine renkli kolonya koyun isterseniz de minik şekerler. Top şeklindedir. Cam malzemedir. Mantar kapaklıdır. Stoklarımızdan gönderim s..
8,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: PRD00001129
İçine oda kokusu koyarak kullanabilirsiniz. Cam malzemedir. Delikli metal kapaklıdır. Stoklarımızdan gönderim sağlanmaktadır. Bu ürün bedeli 1 adet içindir.Renk: Gold Kapak - Şeffaf Şişe Boy: Küçük Ürün Miktarı: 1 Adet..
3,75TL
Marka: Festivall Stok Kodu: BGD
Kavanoz beyaz rengi kapağa sahiptir. İçine reçel, bal gibi gıda maddelerini koyabileceğiniz gibi ufak hediyeliklerinizi ve çikolata-badem şekeri gibi ikramlarınızı da koyabilirsiniz.Ayıcık şekillidir. Stoklarımızdan gönderim sağlanmaktadır. Bu ürün bedeli 1 adet içindir.Renk: Beyaz Kapak ve Şeffaf ..
4,75TL
Marka: Festivall Stok Kodu: FST00000296
Nikah şekeri, bebek şekeri, söz şekeri, nişan şekeri gibi hediyelik şeker yapımında kullanabilirsiniz. Cam kavanozlarla hediyelik şekerler yapmak çok kolaydır. İster içine renkli kolonya koyun isterseniz de minik şekerler. Minik damacana şeklindedir. Cam malzemedir. Metal kapaklıdır. Stoklarımızdan ..
3,25TL
Marka: Festivall Stok Kodu: FST00000297
Nikah şekeri, söz şekeri, nişan şekeri gibi hediyelik şeker yapımında kullanabilirsiniz. Cam kavanozlarla hediyelik şekerler yapmak çok kolaydır. İster içine renkli kolonya koyun isterseniz de minik şekerler. Üzerinde güvercin ve alyans kabartmaları vardır. Cam malzemedir. Mantar kapaklıdır. Stoklar..
3,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: FST00000301
Nikah şekeri, bebek şekeri, söz şekeri, nişan şekeri gibi hediyelik şeker yapımında kullanabilirsiniz. Cam kavanozlarla hediyelik şekerler yapmak çok kolaydır. İçine renkli kolonyalar koyarak kolayca hazırlayabilirsiniz. Yuvarlak balon şeklindedir. Plastik kapaklıdır. Cam malzemedir. Stoklarımızdan ..
6,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: FST00000302
Nikah şekeri, bebek şekeri, söz şekeri, nişan şekeri gibi hediyelik şeker yapımında kullanabilirsiniz. Cam kavanozlarla hediyelik şekerler yapmak çok kolaydır. İçine renkli kolonyalar koyarak kolayca hazırlayabilirsiniz. Kral tacı şeklindedir. Plastik kapaklıdır. Cam malzemedir. Stoklarımızdan gönde..
5,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: FTV00000592
Nikah şekeri, bebek şekeri, söz şekeri, nişan şekeri gibi hediyelik şeker yapımında kullanabilirsiniz. Cam şişelerle hediyelik şekerler yapmak çok kolaydır. İçine renkli kolonyalar koyarak kolayca hazırlayabilirsiniz. Plastik tıpalıdır. Matal kapaklıdır. Cam malzemedir. Üzerinde Osmanlı tuğrası bulu..
8,40TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
wp icon