Menü
Sepetim

Bardaklar

Bardaklar
Marka: Festivall Stok Kodu: BGM
Karakter ürünlerimiz orijinal ve lisanslı ürünlerdir. Doğum günü ve özel günlerde kullanabilirsiniz. Bir paketinde 8 adet bulunmaktadır. Ürünün karakteri ve modeli Angry Birds 'dir. Bu Ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Diğer tüm ürünlerde olduğu gibi bu üründe gıda..
15,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: 1195004
Karakter ürünlerimiz orijinal ve lisanslı ürünlerdir. Doğum günü ve özel günlerde kullanabilirsiniz. Bir paketinde 8 adet bulunmaktadır. Ürünün karakteri ve modeli Beşiktaş 'tır. Bu Ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Diğer tüm ürünlerde olduğu gibi bu üründe gıdaya ..
45,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: 1198015
Karakter ürünlerimiz orijinal ve lisanslı ürünlerdir. Doğum günü ve özel günlerde kullanabilirsiniz. Bir paketinde 8 adet bulunmaktadır. Ürünün karakteri ve modeli Harika Kanatlar'dır. Bu Ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Diğer tüm ürünlerde olduğu gibi bu üründe g..
45,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: 1195079
Karakter ürünlerimiz orijinal ve lisanslı ürünlerdir. Doğum günü ve özel günlerde kullanabilirsiniz. Bir paketinde 8 adet bulunmaktadır. Ürünün karakteri ve modeli Bright Colour Dots 'dır. Bu Ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Diğer tüm ürünlerde olduğu gibi bu ürün..
9,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: 1195108
Karakter ürünlerimiz orijinal ve lisanslı ürünlerdir. Doğum günü ve özel günlerde kullanabilirsiniz. Bir paketinde 8 adet bulunmaktadır. Ürünün karakteri ve modeli Cars Rsn 'dir. Bu Ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Diğer tüm ürünlerde olduğu gibi bu üründe gıdaya ..
45,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: 1195725
Cinsiyet partisi ve özel günlerde kullanabilirsiniz. Bir paketinde 8 adet bulunmaktadır. Ürün siyah pembe ve siyah mavi rengine sahiptir. Ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Stoklarımızdan gönderim sağlanmaktadır. Bu ürün bedeli 1 paket içindir.Renk: Siyah Pembe - Siyah MaviPaket Miktarı..
14,50TL
Marka: Festivall Stok Kodu: 1194841
Karakter ürünlerimiz orijinal ve lisanslı ürünlerdir. Doğum günü ve özel günlerde kullanabilirsiniz. Bir paketinde 8 adet bulunmaktadır. Ürünün karakteri ve modeli Dalmaçyalı 'dır. Bu Ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Diğer tüm ürünlerde olduğu gibi bu üründe gıday..
15,00TL
Stok Kodu: 1197187
Doğum günü ve özel günlerde kullanabilirsiniz. Bir paketinde 8 adet bulunmaktadır. Pratik kullanımlıdır. Diğer tüm ürünlerde olduğu gibi bu üründe gıdaya teması uygundur. Stoklarımızdan gönderim sağlanmaktadır. Bu ürün bedeli 1 paket içindir.Ürün Malzemesi: Karton Ürün Teması: Dinazor Paket Miktarı:..
20,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: UY
Karakter ürünlerimiz orijinal ve lisanslı ürünlerdir. Doğum günü ve özel günlerde kullanabilirsiniz. Bir paketinde 8 adet bulunmaktadır. Ürünün karakteri ve modeli Doc Mcstuffins 'dir. Bu Ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Diğer tüm ürünlerde olduğu gibi bu üründe g..
15,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: FST00000728XXX
Flamingo Temalı Karton Bardak.Paketinde 8 adet bulunmaktadır...
20,00TL
Stok Kodu: 1195961
Kız doğum günü kutlamaları ve özel organizasyonlar için frozen 2 temalı karton bardaklar ile doğum günü sofralarınızı tamamlayın. Bu eğlenceli karton bardaklar masanızı renklendirecek harika bir üründür.Ürünlerimiz lisanslı olmakla birlikte gıda ile temasa uygundur. Soğuk ve sıcak içecekler ile kull..
45,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: FST00000087
Karakter ürünlerimiz orijinal ve lisanslı ürünlerdir. Doğum günü ve özel günlerde kullanabilirsiniz. Bir paketinde 8 adet bulunmaktadır. Ürünün karakteri ve modeli Frozen Northern Lights 'dir. Bu Ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Diğer tüm ürünlerde olduğu gibi bu ..
45,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: FTV00001289
Karakter ürünlerimiz orijinal ve lisanslı ürünlerdir. Doğum günü ve özel günlerde kullanabilirsiniz. Bir paketinde 8 adet bulunmaktadır. Ürünün karakteri ve modeli Frozen Sparkle'dir. Bu Ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Diğer tüm ürünlerde olduğu gibi bu üründe gı..
45,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: 1195003
Karakter ürünlerimiz orijinal ve lisanslı ürünlerdir. Doğum günü ve özel günlerde kullanabilirsiniz. Bir paketinde 8 adet bulunmaktadır. Ürünün karakteri ve modeli Galatasaray 'dır. Bu Ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Diğer tüm ürünlerde olduğu gibi bu üründe gıda..
45,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: 1196616
Karakter ürünlerimiz orijinal ve lisanslı ürünlerdir. Doğum günü ve özel günlerde kullanabilirsiniz. Bir paketinde 8 adet bulunmaktadır. Ürünün karakteri ve modeli Harika Kanatlar'dır. Bu Ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Diğer tüm ürünlerde olduğu gibi bu üründe g..
45,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: FST00000060
Karakter ürünlerimiz orijinal ve lisanslı ürünlerdir. Doğum günü ve özel günlerde kullanabilirsiniz. Bir paketinde 8 adet bulunmaktadır. Ürünün karakteri ve modeli Hello Kitty 'dur. Bu Ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Diğer tüm ürünlerde olduğu gibi bu üründe gıda..
15,00TL
Stok Kodu: PRD00000009
Doğum günü ve özel günlerde kullanabilirsiniz. Bir paketinde 8 adet bulunmaktadır. Pratik kullanımlıdır. Diğer tüm ürünlerde olduğu gibi bu üründe gıdaya teması uygundur. Stoklarımızdan gönderim sağlanmaktadır. Bu ürün bedeli 1 paket içindir.Ürün Malzemesi: Karton Ürün Teması: Kar Tanesi Paket Mikta..
20,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: FTV00000942
Doğum günü ve özel günlerde kullanabilirsiniz. Bir paketinde 8 adet bulunmaktadır. Bu ürünümüzün konsepti Golden Stars 'dır. Bu ürünü farklı düz, puantiyeli ve zigzag ürünlerle konsept yapabilirsiniz. Ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Stoklarımızdan gönderim sağlanmaktadır. Bu ürün bed..
15,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: FTV00000765
Doğum günü ve özel günlerde kullanabilirsiniz. Bir paketinde 8 adet bulunmaktadır. Bu ürünümüzün konsepti 1 Yaş Erkek 'dir. Bu ürünü farklı düz, puantiyeli ve zigzag ürünlerle konsept yapabilirsiniz. Ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Stoklarımızdan gönderim sağlanmaktadır. Bu ürün bede..
20,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: FTV00000764
Doğum günü ve özel günlerde kullanabilirsiniz. Bir paketinde 8 adet bulunmaktadır. Bu ürünümüzün konsepti 1 Yaş Kız 'dır. Bu ürünü farklı düz, puantiyeli ve zigzag ürünlerle konsept yapabilirsiniz. Ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Stoklarımızdan gönderim sağlanmaktadır. Bu ürün bedeli..
20,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: FTV00000938
Doğum günü ve özel günlerde kullanabilirsiniz. Bir paketinde 8 adet bulunmaktadır. Bu ürünümüzün konsepti Sparkling Confeti 'dır. Bu ürünü farklı düz, puantiyeli ve zigzag ürünlerle konsept yapabilirsiniz. Ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Stoklarımızdan gönderim sağlanmaktadır. Bu ürü..
20,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: ALM
Doğum günü ve özel günlerde kullanabilirsiniz. Bir paketinde 8 adet bulunmaktadır. Ürün gümüş (silver) rengindedir. Tüm içecek çeşitlerinde kullanabilirsiniz. Ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Stoklarımızdan gönderim sağlanmaktadır. Bu ürün bedeli 1 paket içindir.Ürün Malzemesi: Karton..
20,00TL
Marka: Festivall Stok Kodu: ALN
Doğum günü ve özel günlerde kullanabilirsiniz. Bir paketinde 8 adet bulunmaktadır. Ürün pembe rengindedir. Tüm içecek çeşitlerinde kullanabilirsiniz. Ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Stoklarımızdan gönderim sağlanmaktadır. Bu ürün bedeli 1 paket içindir.Ürün Malzemesi: Karton Ren..
20,00TL
Stok Kodu: 1197200
Karakter ürünlerimiz orijinal ve lisanslı ürünlerdir. Doğum günü ve özel günlerde kullanabilirsiniz. Bir paketinde 8 adet bulunmaktadır. Ürünün karakteri ve modeli Kozmik Galaksi'dir. Bu Ürün diğer markalara göre daha mukavemetlidir. Pratik kullanımlıdır. Diğer tüm ürünlerde olduğu gibi bu üründe gı..
45,00TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 115 (5 Sayfa)
wp icon