Menü
Sepetim

Pasta Dekorasyon

Pasta Dekorasyon
Marka: Festivall Stok Kodu: PRD00000481
Pasta süslerken duylar en büyük yardımcıdır. Özellikle böyle tek sıkışta kremaya gül şekli veren uçlar ev hanımları için büyük kolaylıktır. Krema torbası duyu ucu özel kesim ve kremaya kolayca gül, lale, papatya, vs şekli verebilen uçlardır. Çelik malzemeden yapılmıştır ve oldukça uzun ömürlülerdir...
9,00TL
Stok Kodu: 1196623
Yaş pasta sunumlarında kullanılabilir. Servislerde kolaylık sağlar. Yağ , su geçirmez. Hijyeniktir. Pasta altlıkları karton malzemeden üretilmiş olup gıda ile teması uygundur. Yuvarlak şekillidir. Stoklarımızdan gönderim sağlanmaktadır. Bu ürün bedeli 1 adet içindir.Renk: Gold Ölçü: 30 cm. Kalınlık..
22,50TL
Stok Kodu: 1195994
Kek Pops Çubukları ile muhteşem parti masaları hazırlayabilirsiniz. Tekrar kullanılabilir. Kek Pops, lolipop ve çikolata sunumlarında da kullanılabilir. Stoklarımızdan gönderim sağlanmaktadır. Bu ürün bedeli 1 paket içindir.Renk - Desen: Şeffaf Paket Miktarı: 12 Adet..
12,50TL
Marka: Festivall Stok Kodu: 1195048
Pasta, kurabiye, şeker hamuru üzerine şekil vermek için kullanılan şablonlardır. Tüm şablonlarımız tekrar kullanılabilir ve temizlenmesi kolaydır. Stoklarımızdan gönderim sağlanmaktadır. Bu ürün bedeli 1 paket içindir.Paket Miktarı: 4 Adet..
9,60TL
Marka: Festivall Stok Kodu: PRD00000476
Tek kullanımlık krema torbası pasta süsleme, şanti doldurma ve tabak süsleme için tasarlanmış ekonomik, kullanımı kolay, hijyenik ve patlamayan bir kullan at krema torbasıdır. Krema sıkma torbaların ağızları kolaylıkla açılır. Mutfakta performans isteyen tüm profesyoneller kullan at krema torbaların..
15,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
wp icon